Styrelse

 
xxxxxxxxxxxxxxxxxx  

Ordförande:

Jan Ejme

Brännkyrkagatan 72

SE-118 23 Stockholm

 

 


E-post: jjooee@live.se

   

 

 

   

Ledamöter

 
   

Anders Loosme

1:e vice ordförande

Älvsborgsgatan 3

SE-118 58 Stockholm

E-post: loosme@icloud.com

   

Jon Sinclair

Sekreterare + 2:e vice  ordförande

Folkungagatan 150

SE-116 30 Stockholm

E-post: sinclair.jon@gmail.com

   

Helena Tivenius

Ekonomiansvarig

Tegelviksgatan 4

SE-116 41 Stockholm

E-post: tivenius@hotmail.com

   

Eva Rutensköld

Vice sekreterare

Drakenbergsgatan 53

SE-117 41 Stockholm

 

E-post: eva_rutan@hotmail.com

   

Lillemor Axelsson

Lundagatan 63

SE-117 28 Stockholm

E-post: lillemor.axelsson@yahoo.com

   

 

 

   

Per Askebäck

Blekingegatan 13 A

SE-118 56 Stockholm 

 

E-post: per.askeback@gmail.com 

 

 

   

Eva Fee

Åsögatan 77

SE-118 29 Stockholm

E-post: feeeva500@gmail.com

   

Henry Nilsson

Bastugatan 14 A

SE-118 20 Stockholm

E-post: henry.o.nilsson@gmail.com

   

Paavo Bergman

Tengdalsgatan 26

SE-116 41 Stockholm

 

E-post: pabergman@gmail.com

   

Claes Sjöberg

Sköldgatan 11

SE-118 63 Stockholm

E-post: sjoberg.claes@gmail.com

   

Agneta Liljesköld

Bergsundstrand 9

SE-117 37 Stockholm

 

E-post: agnetalj@gmail.com

   

 

 

 

   

 

 

       
   

 

 
 

Arbetsutskott: Jan Ejme, Anders Loosme, Helena Tivenius och Jon Sinclair

       
   

Övriga funktioner:

 
       
   

Bror Sandström

Redaktör för Hyrespressen

Kilsgatan 19

SE-123 44 Farsta


E-post: brorsandstrom_@hotmail.com

   

Ragnar von Malmborg 

Konsult

Tengdalsgatan 21

SE-116 48 Stockholm

Epost ragnar.von.malmborg@tengdalen.se 

       
   

Revisorer 

 
   

Stefan Ahlqvist

Åsögatan 52,

SE-118 29 Stockholm 


E-post: stefan.ahlqvist@finansforbundet.se

   

Yngve Sundblad

(sammankallande)

Hornsgatan 58

SE-118 21 Stockholm

E-post: y@kth.se

   

Revisor (ersättare)

Bo Erlandsson

Åsögatan 71

SE-118 29 Stockholm:



 

E-post: ingentingbo@hotmail.com

       
    xxxxxxxxxxxxxxxxDxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   

Valberedning:

 

     


   

Jaana Andersson      (sammankallande)

Maria Skolgata 48A

SE-118 53 Stockholm

E-post: jaana.andersson@bredband.net

   

Christina Bowallius ElSheriff

Drakenbergsgatan 45

SE-117 41 Stockhom

E-post: tinaelsherif@hotmail.com

   

Peder Poulsen

Rosenlundsgatan 30B

SE-118 53 Stockholm

E-post: peder.poulsen@sverige.nu

   

Eva Eriksson Lejon

Wollmar Yxkullsgatan 41 C

SE-118 50 Stockholm

E-post: evalejon@spray.se 
       
     

 

 

 

Styrelsen m fl valdes vid årsmötet 2018-03-28 

   
 
   Denna sida skapades: 2018-04-14
 Denna sida uppdaterades: 2018-11-30
 
stäng