Ordföranden i lokala hyresgästföreningar (uppgifterna inrapporterade till medlemsregistret per 2016-04-27):

 

 

Efternamn: Andersson

Förnamn: Jaana

Adress: Maria Skolgata 48A

118 53 Stockholm

Tel: 668 77 41

Mobil: -

E-post: jaana.andersson@bredband.net

Kvarter: Piskan 17

 

Efternamn: Bond

Förnamn: Cay

Adress: Varvsgatan 10B

117 29 Stockholm

 

Tel: 658 27 53

Mobil: -

E-post: cay@caybond.com

Kvarter: Muttern 11

 

Efternamn: Bowallius El-Sherif

Förnamn: Christina

Adress: Drakenbergsgatan 45

117 41 Stockholm

 

Tel: 37 80 70

Mobil: 070-562 48 32

E-post: tinaelsherif@hotmail.com

Kvarter: Drakenberg 14

 

Efternamn: Broman Körnung

Förnamn: Patrik

Adress: Tengdahlsgatan 23

116 48 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 820 94 40

E:post: patrik@kornung.se

Kvarter: Fikonet

 

Efternamn: Debels

Förnamn: Eva

Adress: Tideliusgatan 60

118 69 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 076 – 122 90 62

E-post: eva.debels@stockholm.se

Kvarter: Stativet 4

 

Efternamn: Degerstedt

Förnamn: Stina

Adress: Magnus Ladulåsgatan 18

118 66 Stockholm

 

Tel: 08 - 668 79 95

Mobil: -

E-post: stina.degerstedt@telia.com

Kvarter: Vattenpasset 10

 

Efternamn: Djärv

Förnamn: Ingrid

Adress: Folkungagatan 154

116 30 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 072 - 853 85 46

E-post: ingriddjarv@hotmail.com

Kvarter: Utkiken

 

Efternamn: Duhrin

Förnamn: Lotta

Adress: Rosenlundsgatan 48C

118 63 Stockholm

 

Tel: 33 61 31

Mobil:  -

E-post: lotta.duhrin@gmail.com

Kvarter: Skottet

 

Efternamn: Ejme

Förnamn: Jan

Adress: Brännkyrkagatan 72

118 23 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 076 - 418 60 40

E-post: jan.ejme@spray.se

Kvarter: Skinnarviken

 

Efternamn: Edman

Förnamn: Daniel

Adress: Östgötagatan 46

116 64 Stockholm

 

Tel: 641 01 79

Mobil:-

E-post: danieledman@telia.com

Kvarter: Pyramiden

 

Efternamn: Erlandsson

Förnamn: Roland

Adress: -

 

 

Tel: -

Mobil: -

E-post:-

Kvarter: Danviksklippan 1

 

Efternamn: Haraldsen

Förnamn: Tomas Mickael

Adress: Luthens gränd 6

118 66 Stockholm

 

Tel: 763 23 40 83

Mobil: -

E-post: mikael.haraldsson@sectioneleven.com

Kvarter: Amforan

 

Efternamn: Hellqvist

Förnamn: Ingbritt

Adress: Zinkens väg 53

117 41 Stockholm

 

Tel: 08 - 669 41 13

Mobil: -

E-post: ingbritt.hellqvist@comhem.se

Kvarter: Brf Zinken

 

Efternamn: Hirdman

Förnamn: Eili

Adress: Högbergsbacken 19

118 54 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 723- 01 41 40

E-post: eilihirdman@gmail.com

Kvarter: Fyrspannet

 

Efternamn: Ihanus

Förnamn: Lea

Adress: -

 

Tel: -

Mobil: -

E-post:leahflamenco@hotmail.com

Kvarter: Sparren 10

 

Efternamn: Johansson

Förnamn: Johan Morey

Åsögatan 54

118 29 Stockholm

 

Tel: 08 - 84 31 00

Mobil: -

E-post: johanmoreyjohansson@gmail.com

Kvarter: Linjalen 8

 

Efternamn: Junsjö

Förnamn: Anne

Adress: Klippgatan 20

116 35 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 073 - 980 05 93

E-post: anne@krukmakeriet.se

Kvarter: Kristallen

 

Efternamn: Karlsson

Förnamn: Lena

Adress: Hornstulls strand 9

117 39 Stockholm

 

Tel: 84 57 52

Mobil: -

E-post: gun1nilsson@tele2.se

Kvarter:Tången

 

Efternamn: Kask

Förnamn: Jan

Adress: Tegelviksgatan 46

116 41 Stockholm

 

Tel:694 73 28

Mobil:-

E-post: jan.kask@tele2.se

Kvarter: Barnängens gård

 

Efternamn: Korkkinen

Förnamn: Leif

Adress: Barnängsgatan 60

116 41 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 735 - 40 11 27

E-post: leif.korkkinen@gmail.com

Kvarter: Riset 10

 

Efternamn: Kärrman

Förnamn: Anneli

Adress: Hornsgatan 137

117 28 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070-984 84 52

E-post: anneli.karrman@cybergal.com

Kvarter: Filen 4

 

Efternamn: Larsson

Förnamn: Thomas

Adress: Hornsgatan 148

117 28 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 444 04 44

E-post: thomas.larsson@salico.se

Kvarter: Spettet

 

Efternamn: Laurentiuzon

Förnamn: Ingalill

Adress: Götgatan 91A

116 62 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 0768 – 28 97 42, teltid tisdagar kl. 10.00-11.30

E-post: Har ingen e-post

Kvarter:Monumentet

 

Efternamn: Lindberg

Förnamn: Jonatan

Adress: Blekingegatan 15A

118 56 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 072- 303 01114

E-post: jrogby@gmail.com

Kvarter: Tumstocken

 

Efternamn: Lindström

Förnamn: Conny

Adress: Bergsundsgatan 25

11737 Stockholm

 

Tel: 84 49 46

Mobil: -

E-post: conny.lindstrom@comhem.se

Kvarter: Fabriken

 

Efternamn: Lundberg

Förnamn: Harriet

Adress: Högbergsgatan 36

116 20 Stockholm

 

Tel: 643 70 16

Mobil: -

E-post: harriet.lundberg@srf.se

Kvarter:Kejsaren 18

 

Efternamn: Mehrdust

Förnamn: Farhang

Adress: Ringvägen 61

118 61 Stockholm

 

Tel: 08 - 502 106 22

Mobil: -

E-post: ecteam62@gmail.com

Kvarter: Amforan

 

Efternamn: Melbin

Förnamn: Bo

Adress: Båtbyggargatan 9

120 70 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 076 - 765 38 15

E-post: mamebo@telia.com

Kvarter:Båtbyggaren

 

Efternamn: Monell

Förnamn: Maria

Adress: Blekingegatan 44

116 62 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 226 78 65

E-post: mia666@gmail.com

Kvarter: Obelisken 26

 

Efternamn: Pluhacek

Förnamn: Susanne

Adress: Maria Prästgårdsgata 51

118 52 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 076 - 559 79 82

E-post: susanne.pluhacek@gmail.com

Kvarter: Bergsgruvan

 

Efternamn: Roth

Förnamn: Peter

Adress: Södermannagatan 57H

116 66 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 076 - 207 05 26

E-post: peter.roth@hotmail.se

Kvarter: Draget 1

 

Efternamn: Seitz

Förnamn: Carl Gustaf

Adress: Alsnögatan 48

116 41 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 638 66 62

E-post: carlgustaf.seitz@gmail.com

Kvarter: Försommaren

 

Efternamn: Sikell

Förnamn: Ann-Marie

Adress: Krukmakargatan 60

117 41 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 751 45 53

E-post: ann-marie.sikell@bredband.net

Kvarter: Krukomakaren

 

Efternamn: Sjöberg

Förnamn: Claes

Adress: Sköldgatan 11

118 54 Stockholm

 

Tel: 669 60 72

Mobil: -

E-post: sjoberg.claes@gmail.com

Kvarter: Svärdet

 

Efternamn: Sjöstrand

Förnamn: Kerstin

Adress:Hornsgatan 36A

118 20 Stockholm

 

Tel: 644 45 54

Mobil: -

E-post: kerstin.sjostrand@telia.com

Kvarter: Svalgången

 

Efternamn: Skinner

Förnamn: Derek

Adress: Borgargatan 16

117 34 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 206 13 52

E-post: derekfskinner@hotmail.com

Kvarter:Bulten 23

 

Efternamn: Sundin

Förnamn: Kristina

Adress: Kristinehovsgatan 14

117 29 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070- 693 47 62

E-post: kristina.sundin@fortum.com

Kvarter: Plankan

 

Efternamn: Svensson

Förnamn: Kajsa - Lena

Adress: Fatbursgatan 29A

118 54 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 206 13 52

E-post: klr.svensson@gmail.com

Kvarter: Färdknäppen

 

Efternamn: Tell

Förnamn:  Kristina

Adress: Alstaviksvägen 9

117 33 Stockholm

 

Tel: 666 96 56

Mobil: -

E-post: katarinatell@gmail.com

Kvarter: Långholmen

 

Efternamn: Tibelius

Förnamn: Gunnar

Adress: Bastugatan 12B

118 20 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 592 38 79

E-post: gunnar.tibelius@antalis.se

Kvarter: Tofflan

 

Efternamn: Wahlberg

Förnamn: Björn

Adress: Åsögatan 200E

116 32 Stockholm

 

Tel: 553 04 62

Mobil: -

E-post: mail@bjorn.wahlberg.com

Kvarter: Lampan

 

Efternamn: Wahlgren

Förnamn: Karin

Adress: Hornsgatan 58

118 21 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 073 - 688 20 30

E-post: karin.wahlgren9@gmail.com

Kvarter: Ormen Större

 

Efternamn: Varkonyi

Förnamn: Adrienne

Adress: Fatbursgatan 8

118 54 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 073 – 655 50 85

E-post: adrienne.varkonyi@mimersgymnasium.se

Kvarter: Dykärret

 

Efternamn: Wickman

Förnamn: Peter

Adress: Heliosgatan 47

120 63 Stockholm

 

Tel: -

Mobil: 070 - 799 31 71

E-post:p.wickrell@hotmail.com

Kvarter: Kryssningen

 

Efternamn: Öberg

Förnamn: Bert

Adress: Tengdahlsgatan 6

116 41 Stockholm

 

Tel: 641 00 45

Mobil: -

E-post: bertoberg@telia.com

Kvarter: Stålet 1

 

 

 

Denna sida skapdes den: 2013-09-29

Denna sida uppdaterades: 2016-11-09

 
stäng